FAQ

Ako vás môžeme kontaktovať?

Odporúčame vám kontaktovať nás pomocou kontaktného formulára, telefonicky alebo na sociálnych sieťach. Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni 🙂

 

Ako zistím, či máte voľný termín?

Prosím, aby ste nám váš termín (termíny) napísali alebo zavolali. Obaja máme zdieľané kalendáre a teda dokážeme vám túto informáciu poskytnúť takmer okamžite.

 

Kde všade pricestujete?

Pôsobíme na celom území Slovenska. Nemáme problém pricestovať prakticky kamkoľvek.

 

Máte nejaký poplatok za rezerváciu termínu?

Poplatok za rezerváciu termínu je 50€. Platí sa pri rezervácií termínu bankovým prevodovom alebo vkladom na náš účet.

 

Účtujete si cestovné náklady?

Cestovné náklady sú 0,1€/km pri vzdialenosti viac ako 50 km. Toto sa ráta na obojstrannú cestu, tzun. 80 km tam, 80 km späť = 16 €

 

Akú techniku používate?

Používame výhradné profesionálnu techniku renomovaných značiek Canon, Sony, Sigma, DJI, Zhyiun, Rode a Zoom. Používame vždy 2 zariadenia naraz – tzn. 2 na fotografovanie, 2 na video. Pre zábery z oblohy používame dron DJI. Príslušenstvo tu vypisovať nebudeme 🙂

 

Kedy budeme platiť za svadbu?

Úhradu za služby budete robiť v deň svadby, samozrejme suma je už po odrátaní poplatku za rezerváciu termínu.

 

Je možné točiť a fotiť portréty aj v iný deň ako deň obradu?

Samozrejme! Dokonca by sme povedali, že je to ešte lepšie a príjemnejšie. Všetci totiž máme čas, všetci sme uvoľnení a nikto nie je pod časovým tlakom. Vrelo odporúčame.

 

Ako dlho budete na našej svadbe?

Štandardne bývame na svadbách od 9:00 (resp. od začiatku príprav nevesty, začiatok maľovania, …) až do popolnočnej zábavy do cca 01:00.

 

Koľko trvá spracovanie videa a fotografií?

Štandartne odovzdávame fotografie a videá do 60 dní, táto doba sa však počas hlavnej sezóny môže predĺžiť až na 90 dní. Všetci sme iba ľudia 🙂

 

V akom formáte dostanem fotky a videá?

Fotky aj videá dostávate vždy na ozdobnom USB kľúči. Fotky sú vždy v plnej kvalite, vyretušované a upravené. Ich počet záleží od balíku. Taktiež dostávate aj cca 10-15 ks vytlačených fotografií. Videá sú vždy vo formáte mp4. Klip je v 4K a film vo full HD rozlíšení.

 

Aké dlhé budú videá?

Krátky klip má približne 4-5 minút. Dlhé video má zvyčajne 60-90 minút.

 

Koľko fotiek dostanem?

Záleží od konkrétneho balíka. Zvyčajne okolo 500-700 (jedná sa o minimálny počet).

 

Pracujete spolu alebo samostatne?

Najradšej pracujeme spolu, nakoľko sa už poznáme, vieme ako sa pohybujeme, nezavadziame si. Nemáme problém ale pracovať ani samostatne. Všetko závisí len a len od vás.

 

Miesto na fotenie určujete vy alebo my?

Nedokážeme byť všade a poznať všetko :). Preto odporúčame, aby ste si pred samotnou svadbou našli miesto, ktoré pre vás niečo znamená, kde ste sa stretli alebo kam spolu radi chodíte :). Ak chcete fotiť a natáčať počas obedu, treba rátať s tým, že miesto by malo byť v tieni.